Profesyonel makyaj yapmayı öğrenmek zaman ister . Peki bu 5 günlük makeup workshop size neler katacak ?
Pek çok Günlük Workshoplar veya daha uzun süreli kurslar var elbet . Lakin güzellik sektörü uçsuz bucaksız bir vadi gibi , öğrendikçe öğrenmek istiyorsunuz . Her yol farklı aynı her yiğidin yoğurt yiyişinin farklı olduğu gibi .
İşte biz size bunu sunuyoruz
Kendimize has teknikler ve yöntemlerle Güncel Gece Makyajı & Gelin makyajı tekniklerini gösteriyoruz. Hem gösteriyoruz hem de uygulatıyoruz tabiki .

makeup workshop
makeup workshop

Daha önceden eğitim almış kişiler , eski güzellik uzmanları ve estetisyenler , kuaförler ve hiç eğitim almamış kişiler katılabiliyor .
İşte Neler gösteriyoruz ve En sık gelen soruları sizler için cevaplıyoruz.
Makyaj Malzemeleri bizden : 5 günlük program dahilinde dışardan malzeme getirmenize gerek kalmıyor . Piyasada ismen bilinen profesyonel markalarla çalışıyoruz ve size özel makyaj çantanız hazır . Tabiki daha sonrası için kendi çantanızı kendiniz oluşturuyorsunuz .
Model getirme : Tabiki böyle bir zorunluluğumuz yok . Özellikle şehir dışından ve yurt dışından gelen katılımcılarımız için mümkün değil . Fakat getirme şansınız var ise de rica ediyoruz ve gelebiliyorlar. Biz de kendi sosyal medya hesabımızdan paylaşımda bulunarak model çağırımı yapıyoruz . En olmadık ihtimal ile de katılımcılar birbirlerine uygulama yapabiliyorlar.

Ev ödevleri ve Ders Notları
Bu 5 günlük programda sadece uygulamaya yer verdiğimiz için teknik olan kısmı yazılı notlar halinde sunuyoruz . Bunları mutlaka okumanız gerekiyor . Gün sonunda da o gün çalışmış olduğumuz makyajın tekrarını uygulayıp fotoğraflamanızı rica ediyoruz .İyi veya kötü çekim fark etmiyor , önemli olan bilgilerinizi tazelemek ve uygulamak . İster kendi üzerinizde isterseniz başka bir model üzerinde yapabilirsiniz.

Sizin için Dip NOTLAR

  • Öncelikle kendinizi bu haftaya hazırlamalısınız . Yani uzaktan katılım sağlayacaksanız en azından 1 gün öncesinden İstanbul a gelmenizi ve adresi keşfetmenizi dileriz . Çünkü ilk gün özellikle çok fazla detaylı anlatım yapıldığı için uykunuzu tam almış olmanız ve konsantrasyon çok önemli .
  • Mutlaka her günü kaydedin . Fotoğraf , video almanız sonrasında takıldığınız yerde izlemek için önemli . Telefonunuzda yer olmasına dikkat edin .
  • Not defteriniz mutlaka olsun . fırça numaraları veya sıralamayı elle de not almak daha kolay ezberlemenizi sağlayacaktır .
  • Gün sonlarında verilen ödevleri ve notları mutlaka okuyun
  • Eğitim sonrasında hemen makyaj malzemelerinizi tamamlayın ve bol bol pratik yapın . Unutmayın makyaj işi pratik yaptıkça tecrübe kazanacağınız bir iş . 1 haftalık bu macera sonunda hemen başlamaz iseniz aynı hızda bilgileriniz eksilecektir .
  • Sosyal medya yönünüzü geliştirin. Unutmayın artık instagram sayfalarımız bizim mesleğimizde takım elbisemiz gibidir .

Daha detaylı bilgi almak ve tarihlerimizi öğrenmek için aramayı unutmayın .

Bu arada Kişiye Özel Bireysel programlarımızın da olduğunu hatırlatmak isteriz .

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.