Make up Workshop 2. Gün hızlı bir giriş yapıyoruz , direkt olarak makyaj uygulaması ile başlıyoruz.

Bir önceki gün yapılan ve gösterilen makyajın aynısına bir giriş diyebiliriz. Tabiki teknik hatalara çok müsait bir gün oluyor . Hatta bazen istediğimiz sonuçları alamadığımız için silip baştan denemesini bile yapabiliyoruz . Bu çok normal bir durum oluyor bizim için.

Çünkü ilk defa serbest bir şekilde değil de size gösterilen tekniğin aynısı ile ve elinizde profesyonel makyaj fırçaları ile bir makyaj yapmaya çalışıyorsunuz .

Bunun sonucunda hayal kırıklığına uğramamak çok önemli. Demoralize olmadan bunun normal bir durum olduğunu düşünerek hareket ederseniz eğer başarılı olursunuz .

Tam olarak az hatalı işlemlerin diğer günlerin makyajlarında olacağını hesap ederek bu makyajın aynı tarzını 4. Güne tekrar ediyoruz.

Herşey bebek adımları gibi küçük küçük, üstüne daha farklı bilgiler geldikçe oturuyor . Bir anda büyük beklentiler içine girmemek çok önemli . Hata yaparak öğrenebileceğiniz bir iş Makyaj .

Bunu sürekli olarak gözlemlediğimiz için yazıyoruz .

Make up Workshop 2. Gün – 1. Günü Takiben

İlk gün teknik anlatımların fazla olması , fırçaları ve sırasıyla ürünleri tanımaya ezberlemeye çalışmak katılımcıları biraz yorabiliyor .
Ama yorucu ve sıkıcı da olsa aslında ilk gün ve ikinci gün en önemli günler diyebiliriz.

Bu yüzden programa tam saatinde katılmak ve zihniniz temiz , uykunuzu almış bir şekilde gelmiş olmak daha iyi öğrenmenizi sağlayacaktır .
Zihniniz açık değilse ve konsantre olamazsanız yüksek verim almak zor oluyor .

Zaten uzun süre ayakta kalmak sizi esktra olarak zorluyor .
Bugünün makyajı ortalama 4 saat sürüyor .

Tam anlamıyla 3 lü far sistemi Klasik göz makyajı ve Ten makyajı uygulaması .
Gözde 3 farklı renk ( İkili de çalışabilirsiniz ) far uygulaması , eyeliner , takma kirpiği takma işlemi , kaşı modelin yüzüne ve ten rengine uygun bir biçimde boyama işlemi , yüz de yine kontörleme ve aydınlatma işlemi , pudralamalar , allık ve highliter uygulaması , dudak biçimlendirme kalem ile kontör işlemi e ruj .

Diğer günlerde Ten Makyajı sabit aynı şekilde ilerlese de göz makyajının stili , renkleri ve fırçaları değişiyor .


Diğer günleri okumak için takipde kalın…

Sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutmayın
@nurgulkolukirik
@makeupproacademy
@fairlashes
Whatsapp Danışma Hattımız +90 532 3018690

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.