Profesyonel Makyaj Dersi 1

İlk dersimizde işe makyaj malzemelerini ve makyaj fırçalarını tanımakla başladık.

  • Kryolan Makyaj Malzemeleri
  • Mac Makyaj Malzemeleri
  • Nars Makyaj Malzemeleri
  • Makeup Forever Makyaj Malzemeleri
  • Makeup Studio Makyaj Malzemeleri

Bütün ürünlerin Fondötenleri, yüz bazları , pudraları , göz bazları , Göz far paletleri , Aqua ve kuru farlar , Rimeller , Gölgelendirme işleminde kullanılan Makyaj Malzemeleri, Göz altı aydınlatıcı türleri, Allık Paletleri, Ruj Paletleri ,  Dudak Kalemleri, Parlatıcılar , Makyaj Sabitleştirici spreyler bu ürünlerin kullanım yerleri , hangi yüzde ne kullanılmalı ve Nasıl kullanılmalı bununla ilgili tüm Bilgiler.
Ve bunu gerçek model üzerinde yüze dökme , gerçekleştirme işlemleri.

Bunu uygulamalı olarak denedik ve günlük makyaj ile işe başladık. Ardından bu makyajı biraz daha koyulaştırarak Gece makyajına çevirdik.

İlk gün biraz teorik geçer , sıkıcı olur diye düşünülür ama çok zevkli geçti. Öğrenmeye açık bir insan için paha biçilmez bilgiler ve deneyimler bunlar…

Gün sonunda ise Capacity mac e alışveriş yapmaya gittik. Zaten stüdyomuzda eksik olan malzemeler vardı bizde bunları yeniledik. Aynı zamanda Mac de Makeup artistlerden yeni çıkan ürünler için bilgiler aldık. Her profesyonel Makyöz ün sık sık yapması gereken bir şey bu.

Kozmetik öyle bir dünya ki sürekli takip etmeniz gereken , güncel ürünleri takip etmeniz gereken bir iş. Takip etmezseniz o da sizi bırakır

Evet ilk günümüz böyle geçti Arzu ile
2. günü de merak ediyor musunuz , bizi takipe devam…

Profesyonel Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Gün Sonunda Mac Alışverişimiz, Capactiy Mac müthiş ilginiz için Teşekkürler..

Profesyonel Makyaj = MAC

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Makyaj Kursu

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.